Velkoformátový tisk

 

Materiálů které dokážeme potisknout, je nepřeberné množství.

Vyberte si níže. Ceny najdete v ceníku. Pro tisk většího množství Vám připravíme individuální kalkulaci. Pokud jste tady nenašli tan pravý materiál, nezoufejte, napište nám a my ho seženeme:-)
 Fotografie ¦ Banner PVC a PVC MESH ¦ Roll-up ¦ City light ¦ Postery – plakáty ¦ Kanvas – malířské plátno ¦ Tapety / fototapety ¦ Vlajky a další textil ¦ Samolepy ¦ Okenní grafika ¦ Podlahová grafika

Foto v rámu

Foto s paspartou v klasické rámečku

Fotopapír satin v rámu

Fotopapír pearl 290g pod muzeálním sklem s paspartou v moderním rámu

Fotografie

Vaše fotografie vytiskneme v nejvyšší fine art print kvalitě na lesklý nebo polomatný fotografický papír 200g/m2, lesklý nebo perleťový fotografický papír 290 g/m2, nebo matný epson double weight papír 180g/m2. Fotografie pro vás rádi zarámujeme v našem rámařství art1.

 

 

 

 

 

 

plachta

PVC BANNER

PVC BANNER MESH

PVC BANNER MESH

Banner PVC a PVC MESH

Vytiskneme pro Vás plachty pro venkovní i pro vnitřní užití. Mohou mít zpevněné okraje, mohou být opatřeny oky pro zavěšení. PVC bannery se nechají lepit, nebo svařovat, takže nejsme omezeni prakticky žádnou velikostí.

 

 

 

 

 

 

ROLUP - BLACKOUT

ROLUP – BLACKOUT

Roll-up

Vyměníme Vaši starou za novou! Grafiku… A to v naprosté většině systémů roll-up. Nebo pro Vás zajistíme roll-up úplně nový přesně dle Vašich požadavků. Tiskneme na  grey back pp folii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CityLight2

City light

prosvětlovací panely

City light

City light

Vytiskneme Vaši grafiku na PP backlit film, který můžete použít do prosvětlovacích panelů. Omezeni jsme rozměrem kratší strany na 137 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSTER

PLAKAT

Reprodukce – postery – plakáty

Pro kvalitní tisky na papír používáme polomatný křídový papír se saténovým povrchem o gramáži 230 g/m2. Maximální formát kratší strany je 1.370 mm. Delší strana je bez omezení.

Vytiskneme velký plakát z vámi dodaných dat, nebo si můžete vybrat z cca 3 tis motivů v našem eshopu art1

 

 

 

 

 

 

 

 

obrazy tištěné na malířské plátno

kanvas

Foptobrazy – tisk na napnuté malířské plátno (kanvas)

Vytiskneme vaši fotografi, reprodukci z vašich dat (nebo z našeho katalogu) na malířské plátno. Poté ho natáhneme na rám, nebo zarámujeme do rámu dle Vašeho výběru.  Maximální formát kratší strany je 1.370 mm. Delší strana je bez omezení.

 

 

 

 

 

 

Fototapeta

Fototapeta obývák

Fototapeta NY

Fototapeta NY

Tapety / fototapety

Vytiskneme tapety s Vaším motivem, nebo Vám ideální motiv pomůžeme najít. A je jedno, jestli to bude do obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo jídelny. Máme k dispozici tisíce motivů. Tapety mohou být samolepící, nebo klasické s různým složením a různou texturou. Nalepit je můžete sami, nebo pozvat specialisty.

 

 

 

VLAJKY

VLAJKOVINA

Vlajky a další textil

Lehkou vlajkovinu, nebo ubrus s Vaším logem dokážeme vytisknout, zaobroubit a opatřit dalšími zakončovacími prvky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samolepící grafiky

Samolepy na dveřích

Samolepy

Samolepící fólie různých vlastností dokážeme potisknout v šířce kratšího rozměru do 137 cm (pruhy samolep se nechají na sebe napojovat). A může to být grafika na Vaše firemní vozy, výstavní panely, firemní štít, nebo polepy dveří tak, ajko je to na vedlejším obrázku.

 

 

 

 

OKENNI GRAFIKA

OKENNI GRAFIKA

Okenní grafika

Samolepící folie, která je určena pro polep oken, výloh apod. Můžete si vybrat různý procentuální podíl plné a transparentní plochy. Grafika na výloze Vám může pomoct přilákat další zákazníky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podlahová grafika

PODLAHOVA GRAFIKA

podlaha

Podlahová grafika

Podlahová grafika

Podlahovou grafiku umíme vytisknout v celé ploše a vytvořit tak zajímavý prvek Vašeho interiéru, nebo vyrobíme jednotlivé samolepy, které pomohou přilákat zákazníky právě na to místo, kam je přilákat chcete. Kreativitě se meze nekladou.

 

 

 

 

Magnetické fólie

Pokud potřebujete označit Vaše auta na jednorázovou akci, nebo čas od času označení sundat, použijeme pro tisk magnetickou fólii. Máme je ve 3 tloušťkách dle způsobu užití.

29